Fullstack Developer JavaScript Node.js
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Link Group
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kluczowe Obowiązki:

  • Rozwój Oprogramowania: Tworzenie i rozwój aplikacji w JavaScript i TypeScript, zarówno na frontendzie, jak i backendzie.
  • Budowanie i Korzystanie z API: Projektowanie, budowanie i zarządzanie interfejsami API za pomocą Node.js/Express.
  • Praca z Chmurą Azure: Wykorzystanie platformy Azure do budowania i wdrażania aplikacji, z naciskiem na Azure SQL, Azure Service Bus, i Azure App Service.
  • Zarządzanie Bazami Danych: Używanie ORM (np. Prisma, Mongoose) do zarządzania bazami danych i integracji z aplikacjami.
  • Tworzenie Frontendu: Tworzenie dynamicznych interfejsów użytkownika z użyciem React/Redux.
  • Współpraca Międzykulturowa: Praca w międzynarodowych i międzykulturowych zespołach, komunikacja w języku angielskim.

Wymagane Umiejętności i Kwalifikacje:

  • Doświadczenie Techniczne:
  • Zaawansowana znajomość JavaScript i TypeScript.
  • Doświadczenie w Node.js i frameworku Express.
  • Znajomość platformy Azure, w tym Azure SQL, Azure Service Bus, Azure App Service.
  • Doświadczenie w używaniu ORM do zarządzania bazami danych
  • Umiejętność tworzenia frontendowych aplikacji webowych za pomocą React/Redux.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567