Fullstack Developer (Java + Angular)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
NATEK
23. 8. 2024

Lokalizacja | Wrocław - Praca hybrydowa (1x w miesiącu z biura we  Wrocławiu)

O projekcie

Dołącz do NATEK jako Fullstack Developer i wspieraj projekty cenionej instytucji w branży

bankowości.

Obowiązki

Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku Java

Tworzenie i rozwój aplikacji w Angularze

Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Udział w realizacji projektów w obszarze bankowości internetowej i mobilnej • Rozwój i zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania i wdrażanie nowych  funkcjonalności/aplikacji

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w roli Fullstack Developera
  • Zaawansowana wiedza w zakresie tworzenia oprogramowania w języku Java • Bardzo dobra/dobra znajomość framework’a Angular
  • Bardzo dobra/ dobra znajomość: Spring (Boot, Data, Integration, Security,  WebServices, WebFlux),Hibernate, JPA, RabbitMQ, Kafka, JUnit, Mockito
  • Znajomość relacyjnych oraz nierelacyjnych baz danych (preferowana Oracle,  MongoDB)
  • Znajomość zagadnień związanych z integracją systemów: REST, JSON, SOAP WS,  XML, XSD, XSLT
  • Wiedza z obszaru technik wytwórczych typu CI/CD i doświadczenie  w przeprowadzaniu code review
  • Doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem metodologii SCRUM

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach z obszaru finansów/bankowości
  • Znajomość Openshift, Jenkins oraz ścieżki Dev-Ops

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca oparta o nasze wartości: doświadczenie, partnerstwo  i odpowiedzialność,
  • Praca w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju  w projektach realizowanych globalnie
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Karta Multisport lub My Cafeteria,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • NATEK loyalty Club,
  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia  w inicjatywach firmowych,
  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku, • Dodatkowy płatny dzień wolny na wolontariat dla pracowników na etacie.

O NATEK

Firma założona w Czeskim Brnie w 2004 roku, od samego początku skoncentrowana na  współpracy ze światowymi liderami branży IT. Jesteśmy doświadczoną firmą posiadającą  dogłębną wiedzę z zakresu budowania wydajnych zespołów projektowych IT.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań outsourcingowych IT w Europie  Środkowo-Wschodniej, aby pomóc naszym klientom w poprawie ich wydajności, zapewniając  jednocześnie naszym pracownikom środowisko pracy oparte na partnerstwie. Doświadczenie naszych zespołów w różnych branżach (FMCG, bankowość, motoryzacja,  telekomunikacja) pozwala nam trafnie przewidywać potrzeby klientów. Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy opracowujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.  Nasze zespoły pomagają dopasować ekspertów IT do odpowiednich projektów, aby zapewnić  satysfakcjonujące rozwiązania dla obu stron.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544