Fullstack Developer (C# / .NET MVC)
  • Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia
pomorskie, Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia, pomorskie, Polska
Elektronika Spółka Akcyjna
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

 O nas:

Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w chłodnictwie i klimatyzacji obecną na rynku od ponad 35 lat. Obecnie realizujemy innowacyjny projekt, który ma potencjał stać się przełomem w branży.

Nie jesteśmy software house’m, co daje Ci możliwość realnego wpływu na ostateczny kształt systemu i uczestnictwa w różnych etapach projektu.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w implementacji wewnętrznych aplikacji webowych. Twoje główne zadania będą obejmować zarówno frontend, jak i backend, z naciskiem na tworzenie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz API i integrację z systemami BPM i ERP.

Kluczowe obowiązki:

  • Projektowanie, planowanie i implementacja interfejsów użytkownika,
  • Implementacja metod integracji z innymi systemami, w tym poprzez API,
  • Udział przy implementacji procesów biznesowych w systemie BPM,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów biznesowych i technicznych.

Kluczowe kompetencje i doświadczenia:

  • Udział w min 3 projektach z odpowiedzialnością za frontend i integrację (API),
  • Dobra znajomość C# .NET MVC i Razora,
  • Dobra znajomość języka SQL, PL/SQL oraz MS SQL Server,
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz jQuery i Bootstrap,
  • Dobra znajomość metod integracji systemów,
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git),
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych,
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość dobrych praktyk i zasad tworzenia oprogramowania.

Mile widziane:

  • Znajomość Entity Framework,
  • Wrażliwość estetyczna,
  • Podstawowa znajomość projektowania UX/UI,
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP i BPM.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
  • Wygodne i godne warunki pracy.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678