Fullstack Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Tutore
22. 8. 2024

Tutore to jeden z liderów branży edukacyjnej, świadczący usługi online dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszą misją jest dostarczanie wyjątkowej jakości za pomocą własnej platformy edukacyjnej.

Dołączając do naszego zespołu będziesz współtworzyć innowacyjne doświadczenia edukacyjne dla naszych Uczniów i Nauczycieli. Będziesz odpowiedzialny za rozwój nowych funkcjonalności, interfejsów API, ulepszeń i poprawek. Będziesz też ściśle współpracować z Product Ownerem, zespołem UX/UI oraz wewnętrznym zespołem IT.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość Node.js (minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego).
  • Bardzo dobra znajomość frameworków VUE.JS i/lub REACT.
  • Biegła znajomość SQL oraz TypeScript.
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych (m.in. HTML, JavaScript, CSS).
  • Dociekliwość w poszukiwaniu rozwiązań.
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania.
  • Elastyczność w zakresie dostosowania podejścia do wymagań projektowych.
  • Preferowane wykształcenie techniczne/wyższe.

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi tj. Doker, GCP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1.
  • Proaktywność.
  • Kreatywność w szukaniu rozwiązań.

Zadania

  • Projektowanie, implementowanie, testowanie nowych funkcjonalności.
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowości systemów.
  • Wsparcie w rozwijaniu oraz integracji systemów oraz architektury danych.
  • Badanie oraz weryfikacja nowych bibliotek oraz narzędzi oraz włączanie ich do naszego stacku technologicznego.
  • Wsparcie zespołu, mentoring.
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej grupie edukacyjnej, przy własnym produkcie - platformie do edukacji online.
  • Pracę w rozwijającym się zespole.
  • Wyrozumiałość i super atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje.
  • Elastyczną pracę zadaniową.
  • Krótkie ścieżki decyzyjne.
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover oraz kartę sportową Multisport.
  • Tryb 100% zdalny, ale jeśli masz ochotę - możesz pracować z biur: Warszawa i/lub Łódź (Hi Piotrkowska!).

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536