Full Stack web developer (obszar .Net Core, Angular6+)
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
27. 4. 2024
22000 - 26000 PLN

Nasz Klient dostarcza innowacyjne usługi łączności i IoT o wysokiej jakości przedsiębiorstwa. Ich rozwiązania bezprzewodowe są zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodne, bezpieczne i ciągłe połączenie internetowe między biznesem, ludźmi i rzeczami, gdziekolwiek urządzenie się znajduje.

Wymagania:

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia z .NET (Core 3 / 5 / 6 / 7 / 8) - obowiązkowe.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji front-end z wykorzystaniem Angular 6+ (obecnie wersja 14), z wykorzystaniem: Redux/NgRx, kodowania w Typescript, SCSS, Bootstrap 4 lub 5 - obowiązkowe.
  • Zarządzanie źródłami w Git/TFS.
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w tworzeniu usług SOAP/RESTFull (usługi gRPC - mile widziane).
  • Doświadczenie w tworzeniu schematów baz danych w Microsoft SQL Server oraz doświadczenie w tworzeniu procedur składowanych - obowiązkowe.
  • Dobre rozumienie programowania obiektowego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność, umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań w określonym czasie.
  • Umiejętność pracy w zespole i korzystania ze współpracy.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z Docker, AWS

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • Pełne szkolenie, ciągłe wsparcie i narzędzia potrzebne do rozwoju w Twojej roli.
  • Bardzo dobra atmosfera. w pracy
  • Pełna praca zdalna.

Obowiązki:

  • Podejmuj pełną odpowiedzialność za funkcje we wszystkich warstwach.
  • Twórz i wdrażaj nowe funkcje, które bezpośrednio wpływają na naszych klientów.
  • Gromadź i udoskonalaj specyfikacje i wymagania na podstawie potrzeb technicznych.
  • Planowanie i wykonywanie testów w celu zapewnienia zgodności ze standardami (np. bezpieczeństwo, skalowalność itp.).
  • Twórz i utrzymuj dokumentację oprogramowania.
  • Śledź pojawiające się technologie/trendy branżowe i wykorzystuj je w działaniach.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570