Full-stack Python and Typescript Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
WizzDev Prosta Spółka Akcyjna
12. 9. 2024

Dołączysz do zespołu pracującego nad projektach urządzeń z dziedzin Smart Home i Medical Device. Twoim zadaniem będzie współtworzenie systemu IoT dla urządzeń, z których korzystają miliony użytkowników.

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie, analiza i rozwój oprogramowania dla chmury IoT,
  • integracja oprogramowania z platformami chmurowymi i/lub oprogramowaniem pośredniczącym,
  • rozwijanie GUI webowego dla różnych urządzeń.
  • współpraca z programistami Embedded, aplikacji mobilnych i stron internetowych,
  • stały kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • nowe technologie to Twoja pasja,
  • masz co najmniej 3 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z TypeScript i Python na back-end,
  • płynnie mówisz po angielsku (B2) i nie przeraża Cię wizja rozmów z klientami,
  • masz doświadczenie w pracy z REST API,
  • jesteś absolwentką/em Informatyki, Robotyki, Telekomunikacji lub innego równoważnego kierunku technicznego.
  • pracowałaś/eś z React, Vue js, Material js.
  • masz doświadczenie w pracy z AWS, w szczególności z AWS Lambda.

To oferujemy

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami - np: Copilot AI, Serverless i TimescaleDB,
  • przestrzeń do rozwoju- możliwość uczestniczenia w szkoleniach przez 10% czasu pracy,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- do 26k netto na B2B (dla Seniora)
  • partycypacja w kosztach pakietu Multisport,
  • lekcje angielskiego,
  • flexitime- zaczynamy między 7 a 9:45,
  • darmowe parkowanie lub miejsce dla rowerów i prysznic, jeśli lubisz przesiąść się na dwa kółka,
  • środowisko wolne od tytoniu,
  • atrakcyjny program poleceń,
  • brak dress-codu,
  • comiesięczne integracje- lasertag, escape room, bilard…
  • owoce w biurze, a dla równowagi…pizza w każdy czwartek,
  • Raz w roku wspólny wyjazd za miasto - dalej wspominamy letni spływ kajakowy…

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045