Full Stack PHP Developer
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Województwo podkarpackie, Polska
Codres Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Firma CodRes Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo informatyczne, specjalizujące się w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych aplikacji internetowych oraz mobilnych, a także dedykowanych systemów informatycznych dla różnorodnych klientów. Nasza ekipa składa się z doświadczonych programistów, architektów systemowych oraz inżynierów baz danych, którzy pasjonują się technologią i są ekspertami w swoich dziedzinach.

Obowiązki:

  •  Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji webowych, zapewniając najwyższą jakość i innowacyjne podejście.
  •  Integracja z zewnętrznymi rozwiązaniami, aby dostarczyć kompleksowe i skalowalne rozwiązania dla naszych klientów.
  •  Praca z relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych, zapewniając efektywne zarządzanie danymi.
  •  Tworzenie responsywnych szablonów HTML na podstawie dostarczonych projektów, zapewniając spójne i estetyczne interfejsy użytkownika.
  •  Wdrażanie aplikacji na produkcji, zapewniając płynne i bezproblemowe uruchomienie.

Wymagania:

  •  Znajomość PHP 7/8 poparta minimum 5-letnim doświadczeniem, potwierdzającą umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów i dostarczania wysokiej jakości kodu.
  •  Znajomość HTML5 oraz CSS3 (SASS), umożliwiająca tworzenie estetycznych i responsywnych interfejsów użytkownika.
  •  Znajomość JavaScript lub jQuery, zapewniająca interaktywne i dynamiczne funkcjonalności.
  •  Znajomość MySQL, umożliwiająca efektywne zarządzanie bazami danych.
  •  Znajomość języka angielskiego, zapewniająca płynną komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.
  •  Znajomość GIT, umożliwiająca skuteczne zarządzanie kodem i współpracę z zespołem.

Dodatkowe atuty:

  •  Znajomość Wordpress oraz pokrewnych narzędzi, poszerzająca zakres możliwości projektowania i dostarczania rozwiązań dla klientów.
  •  Podstawowa znajomość środowiska Linux, ułatwiająca pracę w różnorodnych środowiskach technologicznych.
  •  Znajomość języka niemieckiego, umożliwiająca efektywną komunikację z niemieckojęzycznymi klientami i współpracownikami.
  • Znajomość docker oraz kubernetes lub pokrewnych

Oferujemy:

  •  Miłą i kameralną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi osobistemu i zawodowemu.
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Rzeszowa, w dynamicznym i inspirującym środowisku.
  •  Możliwość pracy zdalnej, dającą elastyczność i komfort pracy z dowolnego miejsca.
  •  Kompletnie wyposażone stanowisko pracy, zapewniające komfort i efektywność pracy.
  •  Pracę na urządzeniach marki Apple, zapewniającą najwyższą jakość i wydajność pracy.
  •  Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, dostosowane do Twoich preferencji i potrzeb.
  •  Elastyczne godziny pracy, umożliwiające dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb.
  •  Brak podróży służbowych, umożliwiając efektywną pracę bez konieczności wyjazdów.

Dołącz do naszego zespołu jako Full Stack PHP Developer i bądź częścią naszego sukcesu od zaraz!

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289