Full Stack Net Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Axians Poland
23. 5. 2024

Marka Axians  obecna jest w 35 krajach. Pod jej szyldem pracuje 14 tys. pracowników. Dzięki swojej rozbudowanej sieci jednostek biznesowych łączy doświadczenie w zakresie implementacji i utrzymywania rozwiązań technologicznych z zaspokajaniem najbardziej złożonych potrzeb biznesowych.

Firmy działające pod marką Axians specjalizują się w gromadzeniu, przesyłaniu, przetwarzaniu i bezpiecznym udostępnianiu danych. Nasi specjaliści posiadają potwierdzone kompetencje wdrożeniowe od ponad 60 firm, do których należą m.in.: Cisco, Dell, F5, Fortinet, Hitachi., HP, IBM, Infor, PaloAlto, SAP, SAS, VEEAM, Vmware.

Na rynku polskim markę Axians reprezentują m.in. spółki: Axians IT Solutions oraz Axians IT Services.

Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas jako Full Stack ​ .Net Developer ​ i będzie aktywnie uczestniczyła w projekcie dotyczącym wdrożenia systemu informatycznego usprawniającego działania i efektywność pracy​ Naczelnego Sądu Administracyjnego.

Jakie​ będą Twoje główne zadania?

  • Implementacja warstwy backend w .Net.
  • Implementacja warstwy UI w Angularze.
  • Tworzenie testów integracyjnych i jednostkowych.
  • Uczestnictwo w pracach projektowych i wdrożeniowych.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Co jest dla nas ważne?

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stack technologiczny, który należy znać:

  • .Net, C#, ASP.NET Core
  • Angular (17+)
  • SQL

Mile widziane:

  • RabbitMQ, lub znajomość innego systemu kolejkowego
  • PostgreSQL
  • MongoDB
  • Redis
  • NGINX
  • Docker
  • Kubernetes
  • Graylog

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej organizacji.
  • Udział w ciekawym projekcie o dużym znaczeniu społecznym.
  • Profesjonalny onboarding i szkolenia wprowadzające.
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym.
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover.
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy Multisport.
  • Nauka języka angielskiego na platformie TUTLO.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509