Full Stack NET Developer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Infoprojekt sp. z o. o.
23. 5. 2024

Szukamy osób na stanowisko Full-Stack .NET Developera , które wzmocnią nasze zespoły.

Pracujemy w ekosystemie obejmującym wiele usług, przetwarzając miliony wiadomości dziennie, w którym kluczowe znaczenie mają wydajność i skalowalność. Naszym celem jest pomoc Klientowi w utrzymaniu pozycji lidera rynku. Wiąże się to z nieustanną pracą nad nadążaniem za potrzebami użytkowników, budowaniem łatwego w utrzymaniu kodu i podążaniem za najnowszymi trendami rynkowymi. Nasz zespół składa się z doświadczonych programistów i architektów pełnych zaangażowania i entuzjazmu co sprawia, że​​praca jest ciekawa i przyjemna. Kultywujemy kulturę pracy opartą na wysokim zaangażowaniu klienta, dzieleniu się wiedzą i wzajemnym wsparciu.

Główne zadania:

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji back-end (C#, SQL Server)
  • Projektowanie i tworzenie REST API (C#, OData)
  • Współpraca przy tworzeniu responsywnych aplikacji front-end (Angular)
  • Łączenie wymagań technicznych z potrzebami klienta

Nasze oczekiwania:

  • Biegłość w programowaniu w języku C# i środowisku .NET
  • Biegłość w programowaniu HTML, CSS, JavaScript/TypeScript
  • Znajomość platform Angular, ReactJS, etc.
  • Znajomość baz danych Microsoft SQL Server i języka T-SQL
  • Znajomość platform ORM (najlepiej EntityFramework)
  • Doświadczenie w wersjonowaniu i zarządzaniu kodem
  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu potoków ciągłej integracji i dostarczania (CI/CD, najlepiej Azure DevOps)
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk
  • Mile widziana znajomość NServiceBus i RabbitMQ
  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • Wyższe wykształcenie informatyczne

 Oferujemy:

  • Wybór formy pracy zależy od Ciebie :) – praca zdalna, hybrydowa, stacjonarna
  • Elastyczne godziny pracy i komfortowe warunki pracy
  • Pracę w samodzielnych, sprawnie zarządzanych zespołach
  • Możliwość rozwoju - dostęp do platform szkoleniowych, liczne szkolenia, refundacja certyfikatów MS
  • Niekorporacyjną atmosferę :)
  • Mentoring i wsparcie doświadczonych kolegów i koleżanek
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed)
  • Udział w ciekawych imprezach firmowych i wydarzeniach
  • Biuro w centrum Wrzeszcza

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509