Full Stack Developer (NodeJS/Angular)
  • Cieszyn
Cieszyn, Cieszyn, Silesian Voivodeship, Polska
Markana
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Cieszyn

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js
  • Angular
  • AWS
  • Stripe
  • Dynamics 365
  • Docker

O projekcie

Poszukujemy doświadczonych programistów do pracy nad dynamicznie rozwijającym się projektem dla naszego klienta z Kanady. Projekt dotyczy stworzenia i rozwinięcia platformy z branży Health Care, z naciskiem na aplikację e-commerce B2B2C. Będziesz odpowiedzialny za integrację płatności Stripe oraz integrację z systemem ERP.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji e-commerce B2B2C.
  • Integracja płatności Stripe.
  • Integracja z systemem ERP (Dynamics 365).
  • Praca nad optymalizacją i skalowaniem aplikacji.
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów w celu dostarczania wysokiej jakości rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy z poniższymi technologiami: NodeJS, Angular, AWS (Amazon Web Services), Stripe, Dynamics 365, Docker.
  • Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych i chęć ich stosowania w praktyce.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem.

Podział czasu pracy

  • 70% Development
  • 15% Fixing bugs
  • 10% Meetings
  • 5% Documentation

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • wzorce projektowe
  • DDD
  • Continuous Deployment
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stawkę 100 PLN za godzinę pracy.
  • Pracę w ramach ustalonych godzin (9:00 - 17:00).
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji

  • Analiza CV
  • Przedstawienie oferty
  • Rozmowa techniczna
  • Decyzja

Ważne

Mile widziana dostępność do rozpoczęcia pracy od zaraz.

Markana

Markana to zespół pełen pasji i determinacji, specjalizujący się w tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji biznesowych. Cenimy sobie doskonałą współpracę i indywidualne podejście do każdego projektu. W Markana stawiamy na ludzi i ich rozwój. Zapewniamy naszym pracownikom przyjazną atmosferę pracy i możliwość realizacji ambitnych projektów. Dbamy o to, aby każdy członek zespołu czuł się doceniony i miał wpływ na kształtowanie firmy.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Markana Sp. z o. o. z siedzibą w: Frysztacka 130, 43-400 Cieszyn (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: paulina.nawrot@markana.it.

  • Praca Cieszyn
  • Cieszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055