Full-Stack Developer Java
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
UNIQA
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz rozwijanie aplikacji zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,
  • pisanie testów jednostkowych do tworzonych rozwiązań,
  • współpraca z innymi programistami oraz biznesem w metodyce Agile,
  • odpowiedzialność za jakość aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • 5-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java (8/11/21),
  • znajomość frameworków JSF/PrimeFaces (warunek konieczny),
  • znajomość serwerów aplikacji IBM WebSphere/Wildfly,
  • znajomość frameworku Angular 2+ oraz TypeScript,
  • znajomość frameworku Spring/Spring Boot,
  • doświadczenie w pracy z Microserwisami oraz K8s w stopniu podstawowym,
  • znajomość repozytoriów kodu GIT,
  • znajomość baz danych Oracle/PostgreSQL,
  • znajomość kolejek JMS/RabbitMQ,
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i stosowaniu dobrych praktyk programistycznych,
  • doświadczenie w pracy metodyką Agile (Scrum),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość Keycloaka na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi;
  • współpraca z doświadczonymi specjalistami branży IT;
  • możliwości rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwiązania informatyczne stosowane firmie w branży ubezpieczeniowej;
  • wyjścia integracyjne :)
  • szkolenia zawodowe;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość udziału w Wolontariacie oraz wielu akcjach CSR;
  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnej.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190