Full-Stack Developer
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Centrum Respo
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O projekcie:

Centrum Respo , dynamicznie rozwijająca się firma dietetyczno-technologiczna, poszukuje do swojego zespołu utalentowanego i zaangażowanego specjalisty Full-Stack Developer. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, entuzjastycznie podchodzisz do pracy w zespole oraz chcesz mieć realny wpływ na rozwój innowacyjnych rozwiązań w branży zdrowego odżywiania, to ta oferta jest dla Ciebie!

Jako Full-Stack Developer w Centrum Respo będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie naszej platformy technologicznej. Będziesz współpracować z zespołem programistów, projektantów UI/UX oraz ekspertów w dziedzinie dietetyki, aby tworzyć i doskonalić innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Twój zakres odpowiedzialności obejmować będzie zarówno front-end, jak i back-end aplikacji, a także integrację z bazami danych i narzędziami analitycznymi.

W Respo cenimy sobie relacje dlatego dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji. Zależny nam na osobach, które posiadają zarówno kompetencje oczekiwane w danym obszarze, ale też podzielają nasze wartości. Dołączając do nas będziesz mieć okazję przekonać się na własne oczy, że kluczem do naszego sukcesu są przede wszystkim świetni ludzie.

Wymagania :

  • 3+ lata jako Backend lub FullStack developer
  • Dobra znajomość TypeScript
  • Znajomość bazy danych MySQL oraz MongoDB
  • Znajomość React lub React Native na duży plus
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w zakresie integracji z zewnętrznymi systemami przez API (REST)
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych w Jest
  • Doświadczenie w pisaniu testów e2e na plus
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym, umożliwiającym pracę z anglojęzyczną dokumentacją techniczną

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie funkcjonalności platformy technologicznej Centrum Respo
  • Projektowanie, implementacja i utrzymanie naszego Api
  • Integracja platformy z bazami danych oraz narzędziami analitycznymi
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa
  • Monitorowanie i analiza wyników systemu, identyfikowaniem obszarów wymagających usprawnienia oraz wdrażanie nowych funkcjonalności i aktualizacji na platformie.
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu oraz zgodności z najlepszymi praktykami programistycznymi

Wynagrodzenie:

  • 11 000 – 17 400 PLN +VAT (b2b) / miesięcznie (w zależności od doświadczenia)

Oferujemy:

  • 20 dni płatnej przerwy w usłudze pracy
  • Dzień wolny w urodziny :)
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
  • Kartę MultiSport
  • Integracje
  • Darmową usługę Respo
  • Sprzęt firmowy

Jak wygląda rekrutacja?

1. Test z wiedzy programistycznej – ok.1h oraz Test kompetencji miękkich – ok.55min

3. Rozmowa rekrutacyjna z HR – ok.30min

4. Spotkanie rekrutacyjne z przyszłym przełożonym – ok.1h

5. Spotkanie rekrutacyjne z CTO – ok.30min

  • Praca Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851