Full Stack Developer
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
InPost
28. 9. 2024

Twoje zadania: Budowa nowych stron i LP zgodnie z otrzymanymi materiałami; Kodowanie maili dostosowanych do różnych urządzeń oraz rodzajów klientów pocztowych; Utrzymanie i budowa nowych mikro aplikacji na potrzeby Marketingu; Dbanie o jakość kodu i dokumentacji; Współpraca z Zespołem Digital; Rozwój aplikacji AI; To, czego potrzebujemy od Ciebie: Minimum 5 lat doświadczenia w rozwoju aplikacji Full Stack; Umiejętności optymalizacji wydajności aplikacji i baz danych; Podstawowa wiedza z budowania aplikacji w oparciu o Docker; Podstawowa znajomość rozwiązań chmurowych; Umiejętność budowania stron internetowych w oparciu o CMS WordPress (obowiązkowo), Drupal (mile widziane) Otwartość na poznawanie nowych technologii; Zdolności komunikacyjne; To, co zapewniamy: pracę w innowacyjnej firmie technologicznej o międzynarodowym zasięgu, która jest liderem branży logistycznej w Polsce możliwość poszerzania kompetencji oraz zdobywania nowych partnerską współpracę, która jest dla nas największą wartością system kafeteryjny z możliwością wyboru benefitów, z których chcesz korzystać (np. Multisport, opieka medyczna, bony do sklepów, bilety na wydarzenia i wiele więcej) platformę e-learningową ze szkoleniami w formie filmów, magazynów, zadań i quizów program rekomendacji pracowniczych możliwość udziału w inicjatywach pracowniczych, takich jak wolontariat InPost InHelp, Szlachetna Paczka czy wydarzenia sportowe (np. biegi sztafetowe) Benefity Elastyczna praca (miejsce/czas) Wybór umowy Kafeteria WorkSmile Platforma do nauki języków Swoboda koncepcyjna Program rekomendacji pracowników Nożliwość awansu w ramach rekrutacji wewnętrznej Inicjatywy i konkursy dla pracowników Jak pewnie wiesz, w InPost bardzo dużo się dzieje Głównym corem naszej działalności są urządzenia Paczkomat, które od lat produkujemy i projektujemy we własnym zakresie. Dodatkowo, stale rozwijamy nasze portfolio usług i wprowadzamy nowe rozwiązania, takie jak InPost Fresh, Fulfillment czy InPost Pay, ułatwiające życie milionom naszych klientów. Praca w naszej firmie to praca wśród najlepszych liderów w międzynarodowym środowisku. Jako InPost Group działamy pod dwoma markami InPost i Mondial Relay, na rynku w Europie, w tym w Polsce, Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i w krajach Beneluxu. Jesteśmy innowacyjni, konkretni, proaktywni, a przede wszystkim, zorientowani na efekt biznesowy naszych działań. Chcemy w jak największym stopniu korzystać z różnorodnej współpracy. Dla nas różnorodność oznacza, że nasi pracownicy i kierownictwo odzwierciedlają różne płcie, narodowości, kultury, pokolenia, grupy etniczne, umiejętności i pochodzenie społeczne. Poprzez sprawiedliwość chcemy w pełni rozwijać potencjał naszych talentów i zapewnić wszystkim takie same możliwości. Włączenie społeczne jest wymogiem uzupełniającym, aby zapewnić, że każdy czuje się widoczny i słyszany. W Biurze Marketingu mamy duży wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani jako TeamInPost. Informujemy o naszych produktach, działaniach i nowych inicjatywach poprzez komunikację na wielu kanałach. Dbamy o to, aby nasza komunikacja była spójna i efektywna. Realizujemy wiele projektów, które służą wzmacnianiu konkurencyjności naszej marki, a także rozwijamy social media naszych Business Unitów. Wiemy, jak ważna jest satysfakcja z wykonywanej pracy, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i umożliwiamy Ci ich wdrażanie. Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku, w którym pomysły pływają swobodnie - nie wahaj się DołączDoNaszejPaczki i stań się jednym z naszych bohaterów

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392