Full Stack Developer
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Województwo śląskie, Polska
7SUN Paweł Sternal
26. 9. 2024

Nasza firma, działająca w branży odnawialnych źródeł energii (OZE), poszukuje na stanowisko Full Stack Developera. Specjalizujemy się w dystrybucji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów, takich jak moduły fotowoltaiczne, inwertery, magazyny energii oraz inne urządzenia renomowanych producentów. Nasze projekty obejmują rozwój platform B2B, mikroserwisów oraz skalowanie sprzedaży na rynek europejski.

Jeżeli szukasz możliwości pracy nad nowoczesnymi rozwiązaniami w stabilnej firmie oraz jesteś gotowy do dalszego rozwoju, zapraszamy do aplikowania!

Główne zadania:

  • Rozwój stron internetowych i landing pages.
  • Tworzenie i modyfikowanie wtyczek, motywów oraz dedykowanych rozwiązań na platformie WordPress.
  • Praca w PHP nad rozwojem i utrzymaniem systemów.
  • Tworzenie responsywnych interfejsów użytkownika na podstawie makiet UX/UI.
  • Integracja z zewnętrznymi systemami przez Rest API.

Wymagania konieczne:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (praca nad średnimi i dużymi projektami będzie dodatkowym atutem).
  • Znajomość:
  • PHP (w tym Laravel i WordPress) – umiejętność tworzenia wtyczek i motywów oraz rozwijania dedykowanych rozwiązań.
  • JavaScript – doświadczenie z frameworkami frontendowymi (np. React, Angular); praca w TypeScript będzie dodatkowym atutem.
  • HTML, CSS, Sass – umiejętność tworzenia responsywnych i atrakcyjnych wizualnie interfejsów użytkownika.
  • Rest API – projektowanie i implementacja integracji z zewnętrznymi systemami.
  • Git i znajomość platform takich jak GitHub.
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów, zarządzania czasem oraz dotrzymywania terminów projektowych.
  • Gotowość do nauki nowych technologii i adaptacji do zmieniających się wymagań projektowych.
  • Dbałość o jakość kodu, zgodność z najlepszymi praktykami i dokumentację techniczną.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w TypeScript.
  • Znajomość frameworków frontendowych takich jak React czy Angular.
  • Znajomość metod skalowania aplikacji na różnych rozwiązaniach chmurowych.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się branży OZE.
  • Możliwość pracy nad innowacyjnymi projektami z zakresu B2B oraz rozwoju mikroserwisów.
  • Rozwój zawodowy w dynamicznym zespole oraz możliwość nauki nowych technologii.
  • Praca w nowoczesnym biurze z dostępem do zaawansowanych narzędzi i technologii.
  • Możliwość uczestniczenia w projektach skalowanych na rynki międzynarodowe.

Proces rekrutacyjny:

  1. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna.
  2. Weryfikacja techniczna – rozmowa z ekspertami technicznymi oraz zadanie rekrutacyjne.
  3. Finalna rozmowa oraz omówienie wyników.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z przykładami projektów, nad którymi pracowałeś.

  • Praca Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836