FTL Manager / Starszy Planista transportu międzynarodowego
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
"Logistic-Evex" Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń transportowych od bezpośrednich klientów 70%-80%
  • Pozyskiwanie zleceń uzupełniających na flotę własną
  • Planowanie transportu flotą własną
  • Kontrola przebiegu realizacji zleceń
  • Ścisła współpraca z dyspozytorem, handlowcem, customer service i innymi działami firmy
  • Kontrola kosztów operacyjnych transportu oraz raportowanie własnych wyników

Nasze wymagania

  • 3 letnie doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i determinacja w realizowaniu założonych celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienny kontakt z kontrahentami

Mile widziane

  • Znajomość rynku zestawów przestrzennych ,, Jumbo’’
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Świetną atmosferę pracy oraz nowoczesne biuro o bardzo wysokim standardzie
  • Wsparcie na każdym etapie onbordingu
  • Wprowadzone zlecenia do systemu TMS przez dział administracyjny
  • Wsparcie dyspozytora w zakresie kontroli przebiegu realizacji zleceń i kontaktu z kierowcami
  • Wsparcie ze strony customer service
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma działająca z niebywałym rozmachem od blisko 30 lat na rynku europejskim, w związku z ekspansywną polityką i dalszymi planami rozwoju, poszukuje pracownika na stanowisko: Planista Transportu.

Jeśli to co napisaliśmy jest tym czego szukasz prosimy o kontakt. Cieszymy się na kontakt z Twojej strony.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Logistic-Evex Sp. z o.o. z siedzibą w: Eugeniusz Kwiatkowskiego 1, 62-700 Turek (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: krajentamariusz@gmail.com.

  • Praca Poznań
  • Planista Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087