Fryzjerka / Fryzjer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Super-Pharm
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie strzyżeń damskich oraz męskich
  • Koloryzacja i dekoloryzajca włosów
  • Modelowanie włosów
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry głowy i włosów
  • Profesjonalny dobór kosmetyków do potrzeb Klienta
  • Kontrola stanów magazynowych produktów
  • Sprzedaż kosmetyków do włosów i profesjonalne doradztwo

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako fryzjer/fryzjerka
  • Profesjonalne doradztwo
  • Dbałość o wysoki standard usług
  • Znajomość trendów i kreatywność
  • Otwartość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Praca w dużej międzynarodowej firmie, oferującej stabilne zatrudnienie oraz dostęp do bazy naszych Klientów
  • Estetyczne i komfortowe miejsce pracy
  • wpływ na budowę i kształtowanie działu fryzjerskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa + % od usług)
  • Benefity pracownicze (różne w zależności od wybranej formy zatrudnienia)
  • Szkolenia, możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Super-Pharm

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Poznań
  • Fryzjer Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087