Fryzjer / Stylista
  • Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35, mazowieckie, Polska
WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI
11. 9. 2024

Salon Fryzjersko-Barberski "Woźniakowie" to miejsce, gdzie pasja do stylizacji spotyka się z troską o naszych klientów. Nasza misja to tworzenie unikalnych i stylowych stylizacji, które podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego klienta.

Jesteśmy zespołem pełnym humoru i pozytywnej energii, a naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia naszym klientom.

Opis stanowiska:

Szukamy Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Fryzjerstwa, którzy mają frajdę z tego, co robią!

Gdzie? W wyjątkowym salonie fryzjerskim Woźniakowie!

Co oferujemy?

  • Atmosferę pracy nie do podrobienia - u nas poczujesz się jak w domu, a nasi klienci to istne złoto!
  • Ciepłe przyjęcie – gwarantujemy, że od pierwszego dnia poczujesz się jak w rodzinie.
  • Okres wdrożeniowy – pokażemy Ci, jak u nas działamy, tzw.: proces onboardingowy.
  • Wysokie wynagrodzenie – bo Twoja praca jest dla nas naprawdę cenna!
  • W zależności od doświadczenia od 8000 zł - 18000 zł brutto.
  • Elastyczne godziny pracy (Umowa B2B lub zlecenie).
  • Uczestnictwo w kursach i warsztatach zawodowych i rozwoju osobistego.
  • Miejsce pozytywnych wibracji i najwspanialszych klientów.
  • Rozwój zawodowy i mentalny – u nas nie tylko szlifujesz swoje umiejętności, ale i odpoczywasz w pracy!
  • Spełnianie marzeń – praca z nami to nie tylko codzienne obowiązki, ale też realizacja Twoich najskrytszych marzeń!

Czego oczekujemy?

  • Kreatywności i zaangażowania w tworzenie niepowtarzalnych stylizacji.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz budowania relacji z klientami.
  • Wysokiej kultury osobistej i poczucia humoru.

  • Praca mazowieckie
  • Fryzjer Wysokie Mazowieckie
  • Fryzjer mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584