Fryzjer/Fryzjerka (Poznań, Stary Browar)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Super-Pharm Poland Sp. z o.o.
7. 8. 2024

4308923

Obowiązki

  • Wykonywanie strzyżeń damskich oraz męskich
  • Koloryzacja i dekoloryzajca włosów
  • Modelowanie włosów
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych skóry głowy i włosów
  • Profesjonalny dobór kosmetyków do potrzeb Klienta
  • Kontrola stanów magazynowych produktów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę/ kontrakt b2b
  • Praca w dużej międzynarodowej firmie, oferującej stabilne zatrudnienie oraz dostęp do bazy naszych Klientów
  • Estetyczne i komfortowe miejsce pracy
  • wpływ na budowę i kształtowanie działu fryzjerskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (gwarantowana podstawa + % od usług)
  • Benefity pracownicze (różne w zależności od wybranej formy zatrudnienia)
  • Szkolenia, możliwość rozwoju

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako fryzjer/fryzjerka
  • Profesjonalne doradztwo
  • Dbałość o wysoki standard usług
  • Znajomość trendów i kreatywność
  • Otwartość do pracy zmianowej
  • Mile widziana znajomość języka obcego

Źródło: Super-Pharm/Praca

  • Praca Poznań
  • Fryzjer Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584