Fryzjer / Fryzjerka
  • Plewiska
, Plewiska, Greater Poland Voivodeship, Polska
MARGARET MAŁGORZATA KACZMAREK
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

FRYZJER POSZUKIWANY!

Do naszego zespołu w salonie fryzjersko-kosmetycznym

Nasze wymagania

  • doświadczenie
  • strzyżenia damskie, męskie i dziecięce,
  • koloryzacja jednotonowa/ baleyage / ombre / sombre (air touch mile widziany),
  • zabiegi pielęgnacyjne na włosy,
  • fale / loki / koki / upięcia - mile widziane,
  • punktualność, sumienność i zaangażowanie, chęci do pracy
  • umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • praca na cały etat, 1/2 lub 3/4 etatu (do uzgodnienia),
  • umowa o pracę / zlecenie /
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, doświadczenia, tempa pracy, ilości przepracowanych godzin,
  • elastyczny grafik (wspólnie ustalamy grafik),
  • dużą bazę SUPER KLIENTÓW ;),
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • pracę w salonie, w którym świadczone są usługi: fryzjerskie, zabiegi pielęgnacyjne na włosy, stylizacja paznokci, możliwość rozwoju.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

WAKAT WOLNY OD ZARAZ

Jeśli jesteś zainteresowany/a, wyślij swoje CV za pośrednictwem pracuj.pl

Zapraszamy do aplikowania!

Klauzula RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Małgorzata Kaczmarek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087