FrontEnd Team Lead
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
11. 10. 2024

Nasz klient to wiodący globalny dostawca usług płatniczych i wymiany walut, który od 2005 roku rewolucjonizuje interakcje z instytucjami finansowymi poprzez innowacyjne rozwiązania technologiczne. Z zespołem liczącym ponad 200 pracowników, firma promuje kulturę pracy opartą na inkluzywności, rozwoju zawodowym i zachowaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki obecności w Londynie, Dubaju, Amersham oraz Warszawie, nasz klient oferuje spersonalizowane rozwiązania walutowe dla osób i korporacji, poszukujących zaufanych partnerów w globalnej gospodarce.Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Team Lead.

Wymagania:

  • Minimum 7 lat praktycznego doświadczenia
  • Minimum 3 lata jako Team Leader
  • Wymagane doświadczenie w zarządzaniu zespołem Front-End Developerów (minimum 5 osób)
  • Doświadczenie w zarządzaniu czasem i priorytetami zadań podległego zespołu maksymalizując jego efektywne wykorzystanie
  • Odpowiedzialność za wizję długoterminową obszaru front end
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami backendowymi w realizacji transformacji technologicznej
  • Rozumie zmienność wymagań organizacji w czasie i proponuje odpowiednie rozwiązania
  • Mentor zespołu, prowadzi innych, buduje efektywny zespół
  • Współpracuje z innymi zespołami, aby dostarczać wyjątkowe user experience
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+/C1
  • Gotowość do pracy z biura w Warszawie 1-2 razy w miesiącu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prawa autorskie do 70% wynagrodzenia) lub umowę B2B
  • Roczny system premiowy
  • Budżet szkoleniowy
  • Opiekę medyczną i kartę sportową
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (wygodne biuro w centrum Warszawy)
  • Możliwość pracy z wysokiej klasy programistami, nauki i dzielenia się wiedzą w ramach i pomiędzy zespołami

Obowiązki:

  • Szukamy osoby z doświadczeniem w roli leadera zespołu, umiejącej zarządzać backlogiem prac dla zespołu Front-End będącego gildią" realizującą zadania dla wielu zespołów agileowych. Osoby, która stworzy wizję rozwoju front-endu, zarówno w którkim jak i długim okresie, odpowiadając na potrzeby dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Będziesz zarządzać pracą zespołu Front-Eend i wspierać zespoły agileowe w realizacji wizji User Experience produktów naszego Klienta.
  • Będziesz uczestniczyć we wszystkich fazach procesu wytwarzania oprogramowania, w tym business refinementach oraz design reviews.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Wrocław
  • Team leader Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690