Frontend Software Engineer – React JS
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HAYS
1. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1187581

Hays IT Controlling to współpraca oparta na zasadach B2B. Łączymy specjalistów IT z najciekawszymi, technologicznymi projektami na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych wykonawców pracujących dla klientów Hays!Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

  • Lokalizacja: hybrydowo- Kraków lub zdalnie
  • Typ kontraktu: B2B Via Hays
  • Stawka: 95-110 pln/h +vat
  • Współpraca długofalowa
  • Stack Technologiczny: React, JavaScript, GitHub Akcions, Docker
Zespół/projekt:
Zespół składa się kilkudziesięciu mocnych technologicznie specjalistów podzielonych na kilka zespołów Scrum-owych rozwijających komponenty platformy. Tworzymy nowoczesne systemy obsługujące milionowe odsłony. Wymaga to spojrzenia na projekt w kategoriach wydajności oraz starannego doboru rozwiązań.
Główne Obowiązki:
  • tworzenie aplikacji obsługujących logowanie/ rejestracje użytkowników
  • utrzymania Core aplikacji (serwer NodeJS)
  • wdrażania nowych funkcjonalności
  • tworzenia oraz modyfikacji pipelinow w Github Actions
  • tworzenie komponentów Reactowych po stronie serwera oraz na podstawie makiet
  • tworzenie przejrzystej architektury usług umożliwiającej efektywny rozwój i utrzymanie aplikacji
  • pisanie kodu spełniającego potrzeby biznesowe w ulubionej technologii
  • tworzenie testów jednostkowych
  • dbanie o dokumentację projektu zapewnienie wysokiej wydajności aplikacji klienckiej
  • zapewnienie wysokiej dostępności serwisu
  • zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania, a co za tym idzie bezpiecznych
wdrożeń i stabilnej produkcji
Oczekujemy:
  • Minimum 3 lat doświadczenia w branży technologicznej na stanowisku Frontend Developera z React i JavaScript.
  • Komunikatywność i otwartość na niepoznane dotychczas języki i technologie (również legacy)
  • Znajomość języka angielskiego a poziomie min. B2

Technicznie:
  • znajomość JavaScript, TypeScript
  • znajomości Reacta
  • znajomość konteneryzacji Docker znajomości CSS-in-JS
  • znajomości protokołu HTTP/2-3
  • znajomości HTML5
  • znajomości CSS 3, 4 oraz bioprocesorów
  • umiejętności pisania testów jednostkowych oraz integracyjnych

Dodatkowymi atutami będą:
  • podstawowa znajomość NodeJS (LTS, 20+)
  • znajomość GraphQL lub API RESTful
  • znajomość zagadnień optymalizacji (JS, Browser, NodeJS)
  • znajomość zagadnień monitorowania oraz debugowania aplikacji

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:
  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez Hays Recruiter
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa na temat projektu i Twoich doświadczeń
  • Rozmowa techniczna z klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584