Frontend Developer (Vue.js)
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
Execon
12. 10. 2024

Jesteśmy firmą softwareową, wspierającą naszych Klientów w rozwoju e-commerce, budowie mikroserwisów oraz konsultingu. Tworzymy rozwiązania zarówno w oparciu o technologie wiodących graczy – IBM, Oracle, SAS, jak również własne produkty. Wieloletnie doświadczenie, a także wyjątkowy potencjał zespołu umożliwił nam stworzenie platformy Abee Cloud, która wykorzystywana jest przez firmy do optymalizacji sprzedaży internetowej oraz zbierania danych o ruchu.

Wśród tych, którzy nam zaufali, znajdują się największe firmy z obszarów: telekomunikacji, logistyki, energetyki, finansów.

Jeżeli chcesz pracować w super zespole oraz rozwojowym projekcie, zawierającym Vue oraz GraphQL, nie możesz przejść obok tego ogłoszenia obojętnie!

Sprawdź, jakie zadania czekają na Ciebie:

 ● rozwój kanału e-commerce jednego z czołowych operatorów sieci komórkowej w Polsce

 ● dodawanie nowych widoków, dokładanie nowych kompetencji, rozwiązywanie błędów

 ● tworzenie dokumentacji technicznej

To stanowisko będzie Twoje, jeśli:

 ● jesteś fanem/ką frameworka Vue.js i możesz pochwalić się komercyjnym doświadczeniem w tym zakresie (min. 3 lata)

 ● wykazujesz praktyczną znajomość TypeScript oraz Nuxt.js

 ● jesteś spragniony/a wiedzy i chętnie dzielisz się swoimi pomysłami

 ● znasz Jirę oraz metodykę pracy w Scrumie

Byłoby miło, gdybyś także :

 ● posiadał/a doświadczenie z platformą Bloomreach

 ● posiadał/a doświadczenie z headless CMS

Dołączając do nas masz pewność:

● rekrutacji prowadzonej 100% zdalnie

● pakietu dodatkowych benefitów (m.in. płatne urlopy, opieka medyczna, rozwój sportowych pasji i kartę Multisport, szkolenia, wyjścia integracyjne i więcej)

● pracy w ambitnym i dynamicznym zespole

● współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem z różnych branż i technologii

● udziału w rozwoju własnych produktów Execon, możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw

  • Praca Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251