Frontend Developer (React)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
12. 6. 2024
14400 - 21500 PLN

Poszukujemy zmotywowanego Frontend Developera, który dołączy do dynamicznego zespołu naszego klienta. W dziale Core Experiences zajmują się wypełnianiem luki w technologii edukacyjnej poprzez opracowywanie innowacyjnych aplikacji, które usprawniają procesy uczenia się i nauczania. Będziesz odgrywać kluczową rolę w tworzeniu angażujących i interaktywnych elementów, które mają znaczący wpływ na edukację uczniów.

Wymagania:

  • Znajomość różnych technologii, w tym React, vite, vitest, sass, scss, zustand
  • Wysoce zmotywowany z dużym zainteresowaniem technologią edukacyjną.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z kreatywnym podejściem do nietypowych wyzwań.
  • Doświadczenie w implementowaniu interaktywnych elementów, które ulepszają interfejsy użytkownika.
  • Doskonałe umiejętności współpracy i udokumentowany sukces w efektywnej pracy z zespołami projektowymi.
  • Silne zaangażowanie w dostępność i tworzenie przyjaznych interfejsów użytkownika.
  • Chęć nauki nowych technologii i metodologii.
  • Zorientowany na badania, z pasją do eksplorowania i wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego, jak i pisanego, z efektywnymi umiejętnościami komunikacyjnymi.
  • Pozytywne podejście i nastawienie do pracy zespołowej.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie z canvas, phaser, excalidraw, remirror, monorepo
  • Silne zrozumienie standardów dostępności i najlepszych praktyk w rozwoju stron internetowych.

Oferujemy:

Obowiązki:

  • Współpracuj z zespołem projektowym, aby opracować i wdrożyć innowacyjne funkcje dla narzędzi edukacyjnych (aplikacje takie jak: aplikacja do rysowania, prezentacji, pisania, gier, quizów, )
  • Opracowuj i utrzymuj wysokiej jakości architekturę front-endową, integrując różne technologie i frameworki.
  • Skup się na tworzeniu interaktywnych interfejsów użytkownika, które poprawiają zaangażowanie użytkowników i rezultaty edukacyjne.
  • Upewnij się, że wszystkie aplikacje są dostępne, zgodne z nowoczesnymi standardami internetowymi i pokryte testami jednostkowymi.
  • Ciągle badaj i testuj nowe technologie i biblioteki, aby określić ich potencjalne korzyści dla projektu.
  • Rozwiązuj unikalne i złożone problemy, aby zwiększyć funkcjonalność i doświadczenie użytkownika naszych aplikacji.

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851