Frontend Developer (React)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Power Media
7. 10. 2024

Dla klienta - firmy produktowej z niemieckim kapitałem, specjalizującej się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań dla bankowości biznesowej, poszukujemy Frontend Developera z React

Nasz klient jest jednym z najbardziej innowacyjnych i jednocześnie najbardziej doświadczonych fintechów w Europie! Portfel produktów obejmuje rozwiązania cyfrowe oraz platformy integracyjne i bankowość korporacyjną. Zapewniają one kompleksowe i interaktywne funkcjonalności dla klientów.

Tworzone przez firmę oprogramowanie działa na serwerach webowych w infrastrukturze lub chmurach dużych lub średnich banków europejskich i są utrzymywane już przez zespoły po stronie banku.

Lokalizacja biura: Warszawa.

Stack technologiczny: React, Typescript, node.js, webpack, Bootstrap, CSS Modules, emotion/styledcomponents, Storybook, Java 17/8, Spring, REST/SOAP, Hibernate, JSF (w jednym produkcie), Jenkins, Docker, Kubernetes, Maven, Gradle

Podział pracy: 80% development, 20% utrzymanie i naprawa błędów.

Środowisko pracy: Ubuntu na mobilnej stacji roboczej, IntelliJ IDEA, 2 lub 3 monitory, elektryczne biurko w biurze, laptop w razie potrzeby.

Zespół: 1 Team Leader, 1 Tester, 6 Developerów (mid/senior).

Zakres obowiązków

• Projektowanie i rozwijanie aplikacji webowych dla banków w obszarach takich jak: płatności globalne, zarządzanie gotówką w wielu bankach, aplikacje bankowości korporacyjnej, API otwartej bankowości,

• Aktywny udział w prototypowaniu nowych rozwiązań i możliwość wdrażania swoich pomysłów w znaczące ulepszenia

• Analiza potrzeb biznesowych, wielkoskalowych rozwiązań bankowości elektronicznej w międzynarodowych bankach

• Współpraca z projektantami UX w celu dostarczania nowoczesnych i przyjaznych dla użytkownika rozwiązań

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne)

• Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego z React

• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (międzynarodowy zespół)

• Znajomość języka polskiego.

• Gotowość do podróży służbowych (kilka razy w roku 2-3 dni)

• Możliwość rozpoczęcia współpracy: jak najszybciej

Mile widziane:

  • Znajomość Java

Firma oferuje

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku globalnym,

• Współpraca na podstawie umowy o pracę (KUP 60%),

• Premia roczna w wysokości miesięcznego wynagrodzenia, uzależniona od spełnienia celów,

• Praca przy ciekawych, innowacyjnych i międzynarodowych projektach,

• Możliwość pracy zdalnej przez 3 dni w tygodniu,

• Praca w środowisku, w którym wysoko ceniona jest kreatywność i wydajność,

• Codzienny kontakt z profesjonalistami, których motywacją jest udoskonalanie naszych produktów,

• Współpraca z wysoce kompetentnym i doświadczonym zespołem,

• Możliwości rozwoju w różnych kierunkach w zależności od umiejętności i ambicji (np. Technical Lead, Architect, Security Expert, Technical Product Owner i inne),

• Swobodny dress code, płaska hierarchia i przyjazna, niekorporacyjna atmosfera,

• Pracę w międzynarodowym środowisku,

• Zdrowy work-life balans,

• Środowisko pracy: Ubuntu na mobilnej stacji roboczej, IntelliJ IDEA, 2 lub 3 monitory, elektryczne biurko w biurze, laptop w razie potrzeby,

• Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport,

• Warszawski zespół liczy 70 osób pracujących w 8-osobowych zespołach,

• Lokalizacja biura: Warszawa (obok stacji Warszawa Zachodnia).

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713