Frontend Developer (React)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Digital First AI
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy:

Digital First AI to startup dla marketingowych freaków. Tworzymy platformę AI dla przedsiębiorców, marketerów i growth-hackerów, żeby zautomatyzować ich codzienną pracę! Digital First AI w ciągu kilku minut dostarcza spersonalizowaną strategię marketingową i pomaga w jej realizacji za pomocą sztucznej inteligencji. Narzędzie na podstawie informacji o biznesie rekomenduje (AI) listę działań marketingowych, które pozwalają firmom skalować przychody.

Kogo szukamy i czego możesz się spodziewać:

  • Szukamy osoby z dużym doświadczeniem, kreatywnej, która wspomoże i zdynamizuje działania związane z rozwojem platformy DigitalFirst.ai w obszarze frontend’u (głównie w oparciu o React).
  • Możesz liczyć na dużą niezależność, znaczący wpływ na kształt aplikacji, możliwość wytyczania kierunku rozwoju, zastosowanych narzędzi, frameworków, wzorców architektonicznych, konwencji i praktyk wytwarzania oprogramowania.
  • Liczymy, że staniesz się źródłem inspiracji i wiedzy dla pozostałych członków zespołu.

Twoje zadania:

  • Dbanie o ciągłą optymalizację doświadczeń użytkowników DigitalFirst.ai
  • Kreowanie nowych koncepcji, szybkie wdrażanie nowych rozwiązań w formie POC (jak i docelowej)
  • Aktywny udział w życiu i rozbudowie projektu
  • Wyznaczanie wytycznych i specyfikacji dla pozostałych członków zespołu developerskiego
  • Ciągłe poszerzanie kompetencji własnych i pozostałych członków zespołu

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Masz co najmniej 5 lata doświadczenia w rozwoju frontend’u (w różnych technologiach)
  • Posiadasz dużą wiedzę popartą co najmniej 3 letnim doświadczeniem w pracy z React
  • Bardzo dobrą znajomość TypeScript, HTML5, CSS3, JS (ES6)
  • Znasz REST
  • Potrafisz pracować z Figmą i aktywnie współpracować z zespołem UX/UI Designerów.

Plusem będzie:

  • Znajomość React-flow, Tiptap
  • Znajomość Node.js

Oferujemy:

  • Pracę stałą, w pełnym wymiarze godzin lub projektową
  • Pracę w dynamicznym startupie, gdzie Twój wkład będzie miał realny wpływ na rozwój naszych produktów
  • Rozwijanie unikatowego i ciekawego projektu opartego o narzędzia AI
  • Możliwość współpracy z utalentowanym zespołem projektowym i developerskim
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę zdalną lub z biura w Krakowie

Czekamy na Twoją aplikację! :)

Team Digital First AI

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713