Frontend Developer (Pekao360) w Departamencie Rozwoju Systemów Biznesowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
17. 10. 2024

1128310401

Obowiązki

  • Udział w ciekawych projektach rozwojowych Platformy Omnikanałowej na którą składa się aplikacja mobilna PeoPay, bankowość elektroniczna Pekao24 oraz pulpit doradcy w oddziale.
  • Rozwój wyżej wymienionych aplikacji z wykorzystaniem najnowszych wersji Angular Framework.
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole, składającym się z dedykowanego product ownera, scrum mastera, analityków, projektantów UX, programistów i testerów.

Wymagania

  • Posiadasz praktyczne doświadczenie komercyjne (min. 1 lat) w wykorzystywaniu Angular Framework (11+).
  • Jesteś graczem zespołowym i posiadasz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Lubisz mieć wpływ i kształtować swoje środowisko pracy.
  • Znasz technologie:
    • JavaScript (ES6),
    • HTML5
    • CSS3,
    • SASS,
    • TypeScript
    • RxJS
    • NodeJS
  • Znasz zagadnienia:
    • Mobile First,
    • Responsive Web Design (RWD),
    • Progressive Web Apps (PWA),
    • Cross browser (IE11+, Chrome, Safari, Firefox),
    • RESTful API

Oferujemy

  • HTML5
  • CSS3,
  • SASS,
  • RxJS
  • NodeJS

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662