Frontend Developer
  • Polska
mazowieckie, Polska, mazowieckie, Polska
HAYS
27. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1187478

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Frontend Developer

Lokalizacja: zdalnie (możliwość pracy z biura: Bydgoszcz, Wrocław, Gdynia, Warszawa)Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Stawka: 100-130 PLN/h netto + VATStart date: ASAP / 1 miesiąc
Wymagania:
  • 4+ lat doświadczenia jako Frontend
  • Tworzenie portali
  • Znajomość języków programowania TypeScript i JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z różnymi wersjami frameworku Angular (np. 14, 16, 18) wraz z biblioteką Angular Material
  • Doświadczenie w programowaniu reaktywnym za pomocą biblioteki RxJS
  • Znajomość narzędzia WebPack 5 i funkcjonalności Module Federation
  • Doświadczenie w pracy przy systemach z architekturą mikrofrontendową
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z headless CMS
  • Znajomość kaskadowych arkuszy stylów CSS, SCSS
  • Znajomość platform konteneryzacji: Red Hat OpenShift ewentualnie Kubernetes/Docker
  • Podstawowa znajomość SQL i narzędzia Liquibase
  • Dodatkowym plusem będzie znajomość Oracle Access Manager oraz WebGate for Oracle Access Manager

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa z Klientem – spotkanie online
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Jesteśmy agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941