Frontend Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Typly
16. 9. 2024

oszukujemy Frontend Developera, który dołączy do naszego zespołu technologicznego. Jako Frontend Developer będziesz odpowiedzialny za projektowanie, rozwój oraz utrzymanie interfejsów użytkownika naszych aplikacji. Twoim zadaniem będzie tworzenie nowoczesnych, responsywnych i intuicyjnych aplikacji webowych, które zapewnią doskonałe doświadczenia użytkownikom.

Dodatkowo, będziesz uczestniczył w tworzeniu zaawansowanych aplikacji webowych do automatyzacji procesów opartych o sztuczną inteligencję (AI) oraz przetwarzanie języka naturalnego (NLP). W tej roli będziesz ściśle współpracować z zespołem Data Science, aby integrować modele AI i NLP z frontendem aplikacji, dostarczając innowacyjne rozwiązania dla naszych użytkowników.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja interfejsów użytkownika z wykorzystaniem React oraz nowoczesnych technologii frontendowych.
  • Tworzenie i rozwój komponentów aplikacji zgodnie z najlepszymi praktykami i zasadami reużywalności.
  • Optymalizacja wydajności aplikacji oraz dbanie o jej wysoką dostępność i responsywność.
  • Współpraca z zespołami backendowymi, UX/UI oraz produktowymi w celu dostarczenia spójnych i estetycznych rozwiązań.
  • Integracja frontendu z modelami AI/NLP oraz ścisła współpraca z zespołem Data Science w celu tworzenia automatyzacji opartych na sztucznej inteligencji.
  • Praca w środowisku Agile/Scrum oraz współtworzenie dokumentacji technicznej.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584