Frontend Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
PSE Innowacje sp. z o.o.
12. 6. 2024

Poszukujemy do naszego Centrum Kompetencji Informatyka we Wrocławiu lub zdalnie:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie wysokiej jakości rozwiązań Angular w firmie.

Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:

  • Projektowanie, rozwijanie i utrzymanie złożonych aplikacji biznesowych wraz z warstwą front-end (Angular)
  • Tworzenie nowych komponentów webowych
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej oraz technicznej
  • Utrzymywanie wysokiej jakości kodu w komponentach frontend.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia: wyższe z kierunku Informatyka lub pokrewnym
  • Doświadczenia: minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości języków obcych: polski – bardzo dobra, angielski - komunikatywna
  • Bardzo dobrej znajomości Angular
  • Znajomości dobrych praktyk projektowania interfejsu użytkownika i użyteczności aplikacji webowych
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość podstawowych zagadnień bezpieczeństwa
  • Umiejętność projektowania interfejsów użytkownika i rozwoju standardu Design System
  • Znajomość oprogramowania do projektowania grafiki rastrowej i wektorowej (Photoshop, Illustrator, Sketch)
  • Znajomość Narzędzi CI / CD (GitLab, Jenkins, Nexus, SonarQube)
  • Umiejętność pracy w projektach zwinnych z wykorzystaniem narzędzi JIRA i Confluence.
  • Łatwość pracy z ludźmi
  • Podnoszenie jakości pracy

Z naszej strony zapewniamy:

  • Udział w ciekawych projektach mających strategiczny wpływ na sektor energetyczny w Polsce i na świecie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu nastawionego na dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniami
  • Klarowną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz szkolenia
  • Wewnętrzny program mentoringowy wspierający zarówno nowych jak i obecnych pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • Program onboardingowy pozwalający na szybką i przyjazną adaptacje do pracy

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851