Front Office Manager - Hotel Olsztyn
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Rekrutacja Tiffi Boutique Hotel
3. 9. 2024

Tiffi Boutique Hotel w Olsztynie poszukuje kandydatów, chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Front Office Manager.
Opis stanowiska:
Zarządzanie oraz koordynacja pracy podległego zespołu recepcjonistów w sposób motywujący i nastawiony na efektywność pracy.
Utrzymywanie standardów obsługi na najwyższym poziomie, dbałość
o wizerunek hotelu.
Czynne zarządzanie sprzedażą usług bezpośrednio oraz poprzez kanały OTA.
Aktywne wsparcie pracy recepcji, reagowanie na bieżące potrzeby gości w trosce o ich niezakłócony pobyt.
Tworzenie raportów, dokonywanie analiz cen i rynku.
Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu.
Nasze oczekiwania:
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi hotelu. Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.
Doświadczenie w pracy w hotelu oraz na podobnym stanowisku minimum rok.
Praktyczna znajomość pracy w dziale recepcji lub rezerwacji, w tym także technik sprzedażowych.
Dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętności organizacji pracy.
Gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-godzinnym.
Nienaganna postawa w kontaktach z gośćmi, komunikatywność, umiejętność negocjacji i podejmowania decyzji w sytuacjach nagłych.
Oferujemy:
Stabilną pracę w prestiżowym hotelu położonym nad jeziorem Ukiel w Olsztynie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Preferencyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach sieci Tiffi.
Rabat na posiłki w hotelowej Restauracji Brasserie Tiffi.
Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego.
Czekamy na zgłoszenia i zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na ewentualne, dodatkowe pytania.
Bardzo prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez OLX, CV wraz ze zdjęciem.

  • Praca Olsztyn
  • Manager Olsztyn
  • Account manager Olsztyn
  • Project Manager Olsztyn
  • Product manager Olsztyn
  • HR Manager Olsztyn
  • Content Manager Olsztyn
  • Key Account Manager Olsztyn
  • Business Development Manager Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567