Front-end Developer Prestashop
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Sellision
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

W Sellision od 10 lat wdrażamy i optymalizujemy sklepy internetowe na oprogramowaniu PrestaShop. Wdrażamy na podstawie dedykowanego projektu graficznego bez korzystania z gotowych szablonów, tworzymy własne moduły, rozwiązania i dążymy do bycia liderem e-commerce na rynku Polskim. Klienci doceniają nas za szczególną dbałość o Customer Experience (CX), a programiści doceniają, że mogą programować świetnie zaprojektowane i nowoczesne projekty. Zerknij na nasze case study na stronie sellision.pl

Jak działamy?

  • Pracujemy zdalnie od początku istnienia
  • W 13 osobowej firmie dbamy o komunikację i zespołowe podejście do codziennych wyzwań
  • Działamy procesowo co pozwala na jasną i przewidywalną współpracę
  • Pracujemy w metodologi scrum, dzięki czemu dostarczamy projekty zgodnie z potrzebami klientów
  • Pomagamy sobie tworząc własne moduły na powtarzające się rozwiązania

O projekcie

Dołączysz do zespołu projektowego, który odpowiada za wdrożenia i rozwój nowych sklepów internetowych na podstawie jasno zdefiniowanych etapów, wymagań funkcjonalnych oraz projektu graficznego. Wdrożenia te realizowane są zazwyczaj dla średnich i dużych marek z ogólnopolską rozponawalanością. Będziesz działać pod koordynacją doświadczonego i technicznego Project Managera, który zadba o profesjonalne realizowanie projektu w metodologii Scrum.

Zakres obowiązków

  • Realizacja zadań programistycznych
  • Wdrażanie sklepów internetowych
  • Dostosowywanie lub tworzenie modułów (w zależności od doświadczenia)

Nasze oczekiwania

  1. Co najmniej 2 letnie doświadczenie w programowaniu
  2. Co najmniej roczne doświadczenie z platformą PrestaShop
  3. Cechuje Cię samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  1. Umowę B2B na pełny wymiar
  2. 26 dni płatnego urlopu
  3. Pracę w 100% zdalną lub refundację wynajętego stanowiska pracy
  4. Doświadczony zespół pasjonatów, którzy świadomie rozwijają się w e-commerce
  5. Prawdziwie elastyczny czas pracy
  6. Nowoczesne narzędzia
  7. Bezpośredni wpływ na prowadzone projekty
  8. Wyjazdy firmowe dwa razy w roku
  9. Budżet szkoleniowy

Co dalej?

  1. Wyślij zgłoszenie poprzez formularz lub na adres
  2. Jeżeli zabraknie nam potrzebnych informacji na etapie weryfikacji to skontaktujemy się telefonicznie, lub online
  3. Zaprosimy Ciebie na spotkanie online, aby porozmawiać o Twoim technicznym doświadczeniu. Podczas spotkania dostaniesz decyzję o współpracy i będziesz mógł od razu rozpocząć 2 tygodniowy w pełni płatny okres próbny.
  4. Po dwóch tygodniach wspólnie ocenimy rezultaty pracy i jeżeli okres ten był pozytywny dla dwóch stron to otrzymasz od nas kontrakt na co najmniej rok.
  5. Twój opiekun wprowadzi Ciebie do zespołu i przydzieli Ciebie do projektu. Witaj w Sellision!

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696