Front-end Developer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Plej Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie nowoczesnych aplikacji internetowych z wykorzystaniem technologii React i Next.js.
  • Współpraca z zespołem backendowym w celu integracji interfejsów użytkownika z usługami API.
  • Projektowanie i implementacja responsywnych interfejsów użytkownika, dbając o ich użyteczność oraz estetykę.
  • Optymalizacja wydajności aplikacji oraz zapewnienie wysokiej jakości kodu.
  • Wdrażanie i testowanie nowych funkcjonalności, reagowanie na zmiany w wymaganiach projektu.
  • Współpraca z designerami w celu implementacji zaprojektowanych projektów UI/UX.
  • Monitorowanie trendów technologicznych oraz wdrażanie najlepszych praktyk w projektach frontendowych.
  • Uczestniczenie w przeglądach kodu oraz dzielenie się wiedzą z członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w pracy jako Frontend Developer / Fullstack Developer, ze szczególnym naciskiem na projekty z użyciem React.
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript (ES6+)/TypeScript.
  • Umiejętność tworzenia responsywnych i mobilnych interfejsów użytkownika.
  • Znajomość narzędzi do wersjonowania kodu, takich jak Git.
  • Dobra znajomość zasad optymalizacji kodu pod kątem wydajności i bezpieczeństwa aplikacji.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja.
  • Chęć ciągłego rozwoju i nauki nowych technologii oraz najlepszych praktyk.
  • Redux, MobX, Context API
  • Tworzeniem testów JEST
  • WebAccesibility
  • Technikami optymalizacji i wydajności serwisów WWW
  • Tworzenie API w oparciu o Node.js lub PHP
  • Buliderami Gulp, Webpack
  • Headless CMS-ami
  • Znajomością narzędzi CI/CD oraz praktyk DevOps.

To oferujemy

  • Elastycznie podejście do HO - to Ty wybierasz czy chcesz pracować z domu czy z biura
  • Pracę przy różnorodnych projektach dla rozpoznawalnych marek w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia
  • Doskonale zlokalizowane biuro - mamy całkowicie nowe, wygodne, kameralne biuro tuż przy Łazienkach Królewskich
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B
  • Płatne urlopy
  • W pełni finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne managerskie, udział w konferencjach branżowych
  • Wyjazdy integracyjne

Osoby zainteresowane zapraszamy do składania CV w formie załącznika lub linku poprzez kliknięcie przycisku „Aplikuj” poniżej. Let’s Plej! ????

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584