Front-end Developer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
InterSynergy
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5 – musisz umieć wycisnąć jak najwięcej z HTMLa i wykorzystywać możliwości, które daje
  • Znajomość frameworka React.js / Next.js
  • Doskonała znajomość CSS i frameworka Bootstrap oraz narzędzia SASS lub Tailwind
  • Dobra znajomość frameworka jQuery oraz architektury AMD
  • Umiejętność obsługi systemu kontroli wersji GIT i GitFlow
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Minimum: 3 lata doświadczeń

Zakres zadań:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji web i stron WWW w oparciu o React.js
  • Tworzenie makiet i prototypów
  • Optymalizacja i ulepszanie stron i aplikacji
  • Współpraca z pozostałymi członkami Teamu - Backend Developerami, osobami kierującymi projekty, UI/UX Designerami
  • Sumienna i terminowa realizacja zadań zgodnie z harmonogramem projektu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się i renomowanej firmie IT
  • Praca w metodyce SCRUM - regularnie komunikujemy się w zespole celem ustalenia wszelkich priorytetów, a następnie je podsumowujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do umiejętności i doświadczenia.
  • Umowę o pracę, lub B2B
  • Możliwość pracy w zespole wysoko wykwalifikowanych specjalistów
  • Współpracę przy innowacyjnych projektach i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę stacjonarnie w doskonałej lokalizacji w Łodzi lub zdalnie
  • Dostęp do bogatej biblioteki szkoleń

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584