Front-end Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Neonbox
11. 6. 2024

Poszukujemy utalentowanego Frontend Developera, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu! Jeśli pasjonujesz się tworzeniem nowoczesnych i funkcjonalnych aplikacji webowych oraz chcesz pracować nad ekscytującymi projektami w branży traveltech i mediatech, to ta oferta jest dla Ciebie. Czekają na Ciebie wyzwania, rozwój i praca z najnowszymi technologiami w pełni zdalnym środowisku.

Obowiązki:

  • Rozwój funkcjonalności w jednym z dwóch projektów:
  • Traveltechowy startup (klient polski)
  • Mediatechowy projekt (klient anglojęzyczny)
  • Praca zarówno z istniejącym kodem i jego refaktoryzacją, jak i z nowymi funkcjonalnościami
  • Integracja z wieloma dostawcami API
  • Bezpośrednia praca z klientem, realny wpływ na scope projektu

Wymagania:

  • Komercyjna znajomość React i/lub Vue
  • Minimum 2/3 lata doświadczenia
  • Doświadczenie w deploymencie aplikacji frontendowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (na tyle, aby odbywać weekly z klientem odnośnie projektu/wymagań)

Mile widziana:

  • Znajomość Pythona (Django)
  • Znajomość AWS

Narzędzia, z którymi pracujemy: Figma, AWS, Bitbucket, Slack, Actiplans, Notion, Zeplin, JIRA

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w projektach różnego rodzaju
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • 100% pracę zdalną, jeśli jednak masz ochotę zapraszamy do biura, które znajduje się w Krakowie
  • Płatny urlop

Czekamy na Twoje zgłoszenie i mamy nadzieję, że wkrótce będziesz częścią naszego zespołu!

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080