Frezer / Tokarz z językiem niemieckim
  • Niemcy
Niemcy, 0, Niemcy
Humanus Personalservice GmbH
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Humanus - lider w branży rekrutacyjnej!

Po raz kolejny pracodawca nie dotrzymał obietnic? Uważasz, że powinieneś zarabiać więcej? Nie chcesz już mieszkać w pokoju dwuosobowym? My mamy na to rozwiązanie! Humanus Personalservice jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Niemczech.

Nie przegap szansy i aplikuj do nas!
Obowiązki:

  • Programowanie, ustawianie i obsługa frezarek lub tokarek CNC,
  • Weryfikacja i wprowadzanie korekt w gotowych programach obróbczych,
  • Obróbka detali zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Monitorowanie procesów skrawania i dokonywanie niezbędnych regulacji,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie norm BHP.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność samodzielnego programowania maszyn CNC,
  • Własny samochód.

Co oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie netto w przedziale 2800€ - 3000€,
  • Pełne wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę, bez "Zeitkonta",
  • Perspektywa nadgodzin, z odpowiednimi dodatkami wynagrodzenia +25%,
  • Premie za pracę zmianową,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
  • Bonusy urlopowe oraz świąteczne,
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
  • Regularne podwyżki pensji,
  • Możliwość otrzymywania zaliczek na wynagrodzenie,
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora,
  • Mieszkanie zapewnione przez pracodawcę - komfortowe pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Tokarz Niemcy

  • 120 456
    20 532