Frezer Tokarz CNC
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Firma Produkcyjna
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Frezer/Tokarz CNC
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
• obsługa frezarek 3 i 5 osiowych CNC, wraz z ich ustawianiem,
• dokonywanie korekt z panelu maszyny,
• analiza, usprawnianie i optymalizacja procesów,
• bieżąca kontrola jakości wykonywanych elementów,
• dbanie o stan techniczny maszyny i porządek na stanowisku pracy.
Oczekujemy:
• doświadczenia jako Operator CNC,
• znajomości sterowania Sinumeric (mile widziane),
• bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego,
• umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
• dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym, pn-pt.
• dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
• samodzielności oraz kreatywności.
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata, ustalane indywidualnie,
• stabilne miejsce pracy.

  • Praca Szczecin
  • Frezer Szczecin
  • Tokarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864