Frezer-Tokarz
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ENERMONT Sp. z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa frezarek i tokarek konwencjonalnych
  • regeneracja zużytych części oraz podzespołów
  • wykonywanie nowych elementów wg. dokumentacji lub wzorca
  • wykonywanie prac warsztatowych m.in. na rzecz utrzymania ruchu w elektrowniach i elektrociepłowniach oraz innych obiektach przemysłowych
  • pomoc w remontach maszyn i urządzeń dostarczanych na warsztat.

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość obsługi frezarek i tokarek konwencjonalnych (warunek konieczny) - znajomośc obsługi sprawdzana w praktyce
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość przyrządów i metod pomiarowych
  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu prac

OFERUJEMY:
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji rozwoju zawodowego
  • system pracy jednozmianowy
  • praca przy bardzo ciekawych projektach
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Warszawa
  • Frezer Warszawa
  • Tokarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584