Frezer (Specjalista o szerokim profilu)
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Staleks Sp. z o.o.
12. 6. 2024

STALEKS to największy ukraiński producent wysokiej jakości narzędzi do manicure i pedicure. Firma powstała 28 lat temu, dziś jest liderem rynku na Ukrainie i z sukcesem eksportuje swoje produkty do krajów Europy i całego świata! Eksportujemy nasze produkty do 90 krajów świata!
W związku z rozszerzeniem produkcji poszukujemy "Frezera (specjalista o szerokim profilu)" do pracy na produkcji na terenie miasta Radom (Polska).
Ważne jest dla nas: - Umiejętność czytania dokumentacji technicznej; - Umiejętność posługiwania się narzędziem pomiarowym (wskaźniki, mikrometr, suwmiarka); - Doświadczenie w pracy na frezarkach uniwersalnych; - Uwaga i odpowiedzialność.
Co oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej firmie z 28-letnią historią, która dynamicznie się rozwija; - Oficjalne zatrudnienie; - Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego; - Rabaty na produkty firmy.
Główne zadania:
- Produkcja wyrobów według rysunków lub ich obróbka na frezarce;
- Praca na tokarce, szlifierce płaskiej.
W przypadku zainteresowania stanowiskiem prosimy o przesłanie CV

  • Praca Radom
  • Frezer Radom
  • Specjalista SEM Radom
  • Specjalista SEO Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Specjalista ds. Eksportu Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851