Frezer
  • Karczew
Frezer
Karczew, Karczew, mazowieckie, Polska
Baks Producent Systemów Tras Kablowych
14. 8. 2024

Firma BAKS Kazimierz Sielski - powstaliśmy w 1986 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności staliśmy się największym w Polsce i jednym z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych europejskich producentów systemów tras kablowych oraz instalacyjnych.

Frezer

Obowiązki

  • Obsługa frezerek CNC
  • Dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania
  • Ustawienie i mocowanie obrobionych detali na maszynie
  • Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych
  • Konserwacja używanych maszyn i narzędzi
  • Bieżąca kontrola przebiegu obróbki
  • Realizacja planu produkcji zgodnie z harmonogramem

Wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
  • Doświadczenie w zakresie obróbek skrawania
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy na frezarce CNC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • 40% frezowanie na frezarce
  • 30% dobór i przygotowywanie narzędzi skrawania
  • 30% odczyt rysunków technicznych

  • Praca Karczew
  • Karczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544