Frezer
  • Wrocław
Frezer
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HACO FAT SP. Z O.O.
20. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Frezer

Obowiązki

  • obsługa frezarek sterowanych numerycznie,
  • analiza programu (dobór parametrów skrawania, narzędzi)
  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjne

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na frezarkach CNC
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • zdolności manualne, dokładność i sumienność
  • umiejętność pracy w grupie
  • uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych czynności
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • Nagrody za dobre pomysły,
  • Bezpłatny parking,
  • Świadczenia medyczne w placówkach LUX MED,
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze,
  • Karty MULTISPORT

  • Praca Wrocław
  • Frezer Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941