Frezer CNC z umiejętnością programowania i ze znajomością języka obcego (ang., niem. lub duński)
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
JOBWISE
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Okres pracy :

Praca jest zaplanowana na zatrudnienie stałe po okresie próbnym, na wiele lat. Możliwe rotacje.

Opis pracy :

Programowanie i obsługa frezarek CNC, dobór narzędzi i parametrów frezowania, kontrola jakości wykonanych prac, obłsuga narzędzi pomiarowych. Programowanie maszyn takich jak: Mazak, Fermat, Microcut i DMG.

Godziny pracy :

pon-sobota od 06:00 do 18:00 (dwie pauzy 15 minut - płatne, jedna pauza 30 min- bezpłatna)

WYMAGANIA:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji i instrukcji produkcyjnych

  • umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych i pomiarowych, znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku frezera CNC
  • umiejętność programowania maszyn takich jak: Mazak, Fermat, Microcut i DMG
  • wykształcenie techniczne, kierunkowe, znajomość oprogramowania CAD/CAM
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,niemieckiego lub duńskiego
  • aktualne referencje minimum od jednego byłego pracodawcy

  • własne auto (nie jest to wymóg konieczny)

OFERUJEMY:

  • wysokie wynagrodzenie około 46 000 DKK/Mies (26 000 zł)
  • duńska umowa
  • wypłaty co dwa tygodnie (możliwość zaliczek)
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • opiekę zdrowotną
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • wsparcie administracyjne kwestii formalnych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045