Frezer
  • Żywiec
Frezer
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Famed Żywiec Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Frezowanie płaszczyzn i powierzchni kształtowych,
  • Sprawdzanie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów,
  • Sprawowanie nadzoru nad przebiegiem obróbki,
  • Obsługa narzędzi pomiarowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe w zawodzie frezer,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań,
  • Samodyscyplina

OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Pracę w dużej firmie z tradycjami, o zasięgu międzynarodowym,
  • Wyraźny wpływ na końcowy wygląd i funkcjonalność sprzętu,
  • Pracę w systemie jednozmianowym,
  • Przyjazną atmosferę w pracy wśród profesjonalistów w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in., prywatną opiekę zdrowotną, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, paczki świąteczne).

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584