Freelancer(ka) w obszarze rekrutacji i HR
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Business Quest
16. 9. 2024

To nie jest typowe ogłoszenie o pracę – szukamy freelancera(ki) który chce stać się częścią zespołu, ale zachować niezależność i elastyczność w swoim działaniu. :)

Jesteś zmęczony/a samotnym freelancingiem, ale nie chcesz rezygnować z samodzielności? Mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do naszego zespołu i razem poprowadźmy projekty w obszarze szeroko rozumianego HR. Pracujemy z klientami w ramach usługi “HR na godziny”, dzięki której wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa w układaniu procesów biznesowych, rekrutacjach i rozwijaniu kompetencji managerskich.

Co oferujemy?

Samodzielną pracę, w której masz wsparcie zespołu, gdy tego potrzebujesz. Pracujemy z klientami od kick-off do zakończenia projektu – pełna odpowiedzialność za projekt. Chcemy, żebyś razem z nami budował(a) swoją markę i rozwijał(a) swoje umiejętności.

Twoje zadania:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych od A do Z
  • Obejmowanie roli HR partnera/managera u naszych klientów w ramach usługi HR na godziny - ważne, abyś protrafił(a) nie tylko doradzać, ale wdrażać zmiany swoimi rękami :)
  • Tworzenie i promowanie marki osobistej — głównie tworzenie contentu, udział w podcastach czy konferencjach oraz udział w innych inicjatywnach edukacyjnych i promocyjnych naszego zespołu
  • Możliwość prowadzenia szkoleń (jeśli to Twoja bajka) - jeśli nie Twoja, ale chcesz się uczyć - nauczymy Cię wszystkiego co umiemy o branży szkoleniowej :)

Kim jesteś?

  • Osobą, która lubi działać samodzielnie, masz sprawdzone metody na wyznaczanie sobie celów i zadań, masz nad nimi kontrolę, potrafisz w przejrzysty sposób prezentować efekty swojej pracy
  • Znasz podstawy budowania marki osobistej — potrafisz napisać blog post (lub dobry prompt do chata GPT), chcesz występować na konferencjach, wiesz, jak prezentować siebie jako eksperta w przestrzeni digitalowej
  • Chcesz pracować w środowisku, w którym ważne jest łączenie różnych perspektyw Jesteś otwarty(a) na szczere rozmowy i umiesz mówić o emocjach — Emocje to część nas, rozumiesz to i potrafisz otwarcie powiedzieć, jak coś jest nie ok, ale też docenić siebie i innych
  • Nie boisz się kwestionować — zadawać pytania i dzielić się swoją wiedzą i potrafisz to zrobić tak, żeby nikogo nie urazić
  • Rozumiesz, że prowadzenie biznesu z sukcesem to balans pomiędzy potrzebami jednostki, zespołu i celami biznesowymi
  • Pasjonatkem/ką, samodzielnie szukasz możliwości rozwoju i ciekawych rozwiązań
  • Znasz takie pojęcia jak: Management 3.0, Radical Candor, NVC, Servant Leadership, Lean, Agile
  • Posługujesz się angielskim na poziomie, który pozwoli Ci na przeprowadzenie rozmowy z kandydatem (B2)

Co mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Szczerze o pracy:

  • Wielowątkowość - będziesz pracować w kilku projektach jednocześnie
  • Oczekujemy otwartości na feedback (pracujemy na podstawie zasad z książki Kim Scott - Radical Candor) informację zwrotną będziesz dostawać instant i bardzo wprost — nie akceptujemy zachowań w stylu foch i nie gadam z Tobą
  • Emocje są dla nas ważne, rozumiemy, kiedy masz gorszy dzień i oczekujemy, że zrozumiesz naszą niedyspozycję i udzielisz nam wsparcia
  • Jesteśmy na początku rozwoju BusinessQuestu. Są więc wzloty i upadki, o których transparentnie rozmawiamy — jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, w wymiarze godzin od-do, z bardzo ścisłym zakresem zadań oraz z jasnymi celami to nie jest współpraca dla Ciebie
  • Jesteśmy częścią spółki, w ramach której realizujemy różne projekty (Vytal, MLC, Aspiratio Legal) i sobie pomagamy
  • We wszystkim jesteśmy w stanie Ci pomóc oraz wesprzeć Twój rozwój, jednak ważne dla nas jest, abyś miał(a) świadomość, że bez Twojego zaangażowania i otwartej komunikacji nic nie osiągniemy. Jeśli nie chcesz poświęcać czasu na naukę, czytanie książek i liczysz, że samo prowadzenie projektów Cię wszystkiego nauczy to ta współpraca, nie jest dla Ciebie
  • Ze względu na charakter projektów, rozliczamy się na B2B

  • Wynagrodzenie, na które składa się podstawa + procent od przychodu z projektów
  • Sprzęt potrzebny do pracy
  • Multisport
  • Pracę hybrydową - docelowo około 1 dzień w tygodniu w biurze w Poznaniu na ul. Szewskiej
  • Wsparcie w Twoich własnych projektach – jesteśmy z Tobą!
  • Możliwość brania udziału w rozwoju marki
  • Potrzebne szkolenia i kursy, materiały i ciągłą wymianę wiedzy

Możesz pracować na pół etatu, a nie pełen? Masz swoich klientów, z którymi dalej chcesz współpracować? Masz jakąś inną nietypową sytuację? Napisz na rekrutacja@businessquest.pl, coś wymyślimy, daj się nam poznać :)

Zerknij na naszą stronę WWW, aby lepiej nas poznać: https://businessquest.pl/

  • Praca Poznań
  • Freelancer Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584