Freelancer - rekruter /ka kierowców c+e - praca zdalna / home office!
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LUKSMANN HR
25. 8. 2024

Firma Luksmann HR z Wrocławia, będąca liderem w branży rekrutacji kierowców zawodowych. Poszukuje doświadczonych Freelancerów do współpracy przy rekrutacji kierowców. Praca odbywa się w pełni zdalnie, co zapewnia elastyczność i możliwość dostosowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb. Oferta może być traktowana jako praca dodatkowa, szukamy freelancerów z całej Polski.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska kierowców, praca polega na proponowaniu ofert pracy w Niemczech kierowcom C+E, rekrutacja telefoniczna i mailowa;
  • Weryfikacja kwalifikacji i doświadczenia kandydatów;
  • Brak koordynacji kandydatów w pracy - tylko pozyskiwanie kandydatów

Wymagania

  • Doświadczenie w rekrutacji kierowców CE do pracy w Niemczech – warunek konieczny
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Własne narzędzia pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie prowizyjne, uzależnione od liczby pomyślnie zakończonych rekrutacji;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
  • Elastyczność godzin pracy oraz pełną autonomię działania.

  • Sposób aplikacji:
  • Aby dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV na adres email:
  • Prosimy o dopisanie w temacie wiadomości „Freelancer Rekruter - Kierowcy”.
  • Dołącz do Luksmann HR i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku prac
  • Zapraszamy do aplikowania
  • Nie chcesz pracować zdalnie? mamy też inne stanowisko w rekrutacji u nas w biurze we Wrocławiu. Aplikując zaznacz, która opcja interesuje Cię najbardziej!

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Freelancer Warszawa
  • Home staging Warszawa
  • Specjalista ds. e-commerce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536