Franczyzobiorca / Właściciel Szkoły Języka Angielskiego
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
Early Stage
20. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i rozwijanie własnej filii Early Stage,
  • wspieranie rekrutacji i zapisów uczniów do swojej placówki,
  • łączenie roli dyrektora, metodyka i lektora szkoły językowej,
  • prowadzenie własnych grup zajęciowych,
  • dbanie o najwyższą jakość nauczania.

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość języka polskiego,
  • doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego,
  • zorientowanie na rozwój biznesu,
  • chęć działania na coraz większą skalę,
  • znajomość lokalnego rynku edukacyjnego,
  • dobra organizacja pracy,
  • chęć rozwoju i podejmowania wyzwań,
  • sumienność w prowadzeniu szkoły.
  • doświadczenie w nauczaniu grupowym.

To oferujemy

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu, informacje o tym jak założyć franczyzę: franczyza.earlystage.pl Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Inowrocław
  • Inowrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 688
    16 406