Franczyzobiorca Sklepu Piekarni Oskroba
  • Wolomin
Wołomin, Wolomin, Masovian Voivodeship, Polska
Piekarnia Oskroba S.A.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Wołomin

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wizerunek marki,
  • Utrzymywanie standardów obowiązujących w całej sieci,
  • Uczciwe i efektywne prowadzenie działalności.

Nasze wymagania

  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej.
  • Osobiste zaangażowanie w zarządzanie sklepem.
  • Umiejętność kierowania zespołem – będziesz liderem.
  • Pozytywne nastawienie do klienta.
  • Chęć poszukiwania lokalu bądź posiadanie lokalu wynajmowanego lub własnego o powierzchni min. 40-50 m2 (pomożemy Ci zweryfikować znalezione przez Ciebie lokale lub spróbujemy znaleźć je razem).
  • Posiadanie wkładu własnego potrzebnego do wykonania aranżacji i technicznego dostosowania lokalu w wysokości 30 - 50 tys. zł.
  • Możliwość pokrycia jednorazowej opłaty licencyjnej, jako jedynego kosztu przystąpienia do sieci, w wysokości 12 000 netto.
  • Posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności.

To oferujemy

  • Działalność pod szyldem cenionej, polskiej marki.
  • Kompleksowe wyposażenie sklepu (projekt umeblowania sklepu, piec, regały, lady, ciąg chłodniczo-mroźniczy).
  • Wsparcie na wszystkich etapach uruchomienia sklepu – w weryfikacji lokalizacji, w dostosowaniu lokalu pod wymogi Sanepidu oraz w pierwszych dniach działalności sklepu.
  • Możliwość kredytowania przez Franczyzodawcę adaptacji lokalu.
  • Cykl szkoleń przygotowujących do prowadzenia sklepu z zakresu znajomości asortymentu, prowadzenia wypieków, sprzedaży oraz ogólnych zasad funkcjonowania punktu dla Ciebie i obsługi.
  • Dostęp do elektronicznego systemu zamówień i rozliczeń.
  • Bogata analityka prowadzonej sprzedaży.
  • Atrakcyjne materiały reklamowe i promocje.
  • Umowa na czas nieokreślony.

Szukasz pomysłu na sprawdzony biznes?

Mamy ponad 200 sklepów firmowych w systemie franczyzowym i szeroki asortyment wysokiej jakości produktów. Podpisując z nami umowę, zdobędziesz stabilnego i rzetelnego partnera, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem biznesowym.

Piekarnia „Oskroba” S.A. to firma rodzinna założona w 1931 roku. W chwili obecnej dysponujemy trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi, zlokalizowanymi w Człekówce i Celestynowie koło Otwocka.

W naszych sklepach oferujemy klientom szeroki wybór własnego asortymentu piekarniczego i cukierniczego.

Wszystkie wyroby produkowane są z najwyższej jakości składników, z zachowaniem tradycji piekarskich.

Cechą charakterystyczną każdego ze sklepów jest wypiek pieczywa na miejscu, co powoduje, że oferowane produkty pozostają długo świeże oraz mają wysoką jakość.

Każdy ze sklepów wyposażany jest wg indywidualnie przygotowanego projektu oraz standardów obowiązujących w całej sieci.

Osoby zainteresowane, prosimy o wysyłanie CV na adres praca@oskroba.pl z dopiskiem Sklep Korkowa, bądź o kontakt telefoniczny (25) 756 29 05.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Oświadczam, że zapoznałem/am się z informacją na temat ochrony danych osobowych i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Piekarnię Oskroba S.A. z siedzibą w Człekówce (Człekówka 90, 05-340 Kołbiel) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Piekarnia Oskroba S.A. z siedzibą w Człekówce, nr 90, 05-340 Człekówka („Administrator”).2.Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora.3.Dane przetwarzane są na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w związku z uczestnictwem w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).4.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być: firmy medyczne świadczące usługi zdrowotne oraz podmioty dostarczające i utrzymujące infrastrukturę IT Administratora.5.Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji, a następnie usunięte.6.Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych i sprzeciwu wobec ich przetwarzania.7.Może Pani/Pan w każdym momencie cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.8.Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego dla ochrony danych osobowych.9.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851