Franczyzobiorca sieci pizzerii Da Grasso
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Da Grasso Sp. z o.o.
8. 6. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

Szukasz sprawdzonego modelu biznesowego? Chcesz prowadzić własną restaurację, ale boisz się zaczynać od zera?

Dołącz do Da Grasso i zrealizuj marzenie o własnej pizzerii!

Nasze wymagania

Wymagamy inwestycji środków własnych - min 300 tys. złotych. Nie musisz mieć doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej w branży gastronomicznej. Poszukujemy osób zaangażowanych, otwartych na wiedzę i chętnych do budowania własnej pozycji biznesowej w oparciu wizję rozwoju marki Da Grasso.

To oferujemy

  • stabilnie działający, sprawdzony biznes;
  • pełne wsparcie przy otwarciu restauracji;
  • analizę potencjału sprzedażowego wybranej lokalizacji;
  • pakiet szkoleń dla Ciebie i Twojego Personelu;
  • narzędzia do sprawnego zarządzania pizzerią;
  • wsparcie marketingowe – ogólnopolskie i lokalne kampanie reklamowe;
  • opiekę fachowców w codziennym działaniu pizzerii;
  • sprawdzone rozwiązania, które wesprą Cię w codziennym prowadzeniu biznesu;
  • narzędzia do sprzedaży online;
  • centralny system zakupów;
  • dostęp do know-how sieci.

Jesteśmy największą franczyzową siecią pizzerii w Polsce. Kulinarną podróż rozpoczęliśmy w 1996 r. w Łodzi, a po 28 latach w naszym kraju działa już ponad 180 restauracji Da Grasso. Wierzymy, że jedzenie to nie tylko zaspokojenie apetytu, ale również niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzania czasu, inspiracji oraz radości płynącej z odkrywania nowych smaków. Chcemy poszerzać grono miłośników pizzy, dlatego każdego dnia pracujemy, aby nasza oferta była dostępna z kolejnych miejscowościach w całym kraju. Jeżeli chcesz stać się częścią Da Grasso koniecznie zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w naszej sieci. Zapraszamy do składania aplikacji. Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Da Grasso Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Gen. Lucjana Żeligowskiego 8/10, 90-753 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: ado@dagrasso.pl.

  • Praca Toruń
  • Franczyzobiorca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851