Franczyzobiorca
  • Siedlce, ul. Plażowa 2
mazowieckie, Siedlce, ul. Plażowa 2, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Zarządzanie sklepem i realizacja celów sprzedażowych.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
  • Optymalne zarządzanie zapasami i dostępnością produktów.
  • Nadzór nad organizacją pracy i rekrutacją personelu.
  • Prowadzenie regularnych inwentaryzacji.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sklepem, preferowane w branży spożywczej.
  • Energia, motywacja i zaangażowanie.
  • Umiejętność efektywnego zarządzania i planowania.

Oferujemy Ci:

  • Możliwość uzyskania dochodów do 18 tys. zł miesięcznie.
  • Gotowy, w pełni wyposażony punkt handlowy.
  • Wsparcie w zarządzaniu sklepem zgodnie z naszym modeliem biznesowym.
  • Marketing, promocje i wsparcie reklamowe pod renomowaną marką.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584