Fotograf produktowy / Fotografka produktowa
  • Konstantynów Łódzki, Panattoni Park Niesiecin 17
łódzkie, Konstantynów Łódzki, Panattoni Park Niesiecin 17, łódzkie, Polska
FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Firma Faina Lifestyle Sp. z o.o jest młoda kreatywna firmą. Naszą misją jest dostarczanie markom z segmentu odzieżowego, skórzanego, kosmetycznego i akcesoryjnego innowacyjnych rozwiązań E Commers umożliwiających sprzedaż na najbardziej znanych Marketplace Europy np: Zalando, About You, Douglas i wiele innych.
Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie fotografii produktowych odzieży i akcesoriów w siedzibie firmy
  • Ustawienie najlepszych do danych warunków parametrów fotografowania m.in. głębi, ostrości, perspektywy, światła
  • Obróbka wykonanych zdjęć (poprawa kolorów, balansu bieli, retusz oraz dokładne wycinanie produktu na białe tło)
  • Efektywna praca z modelem podczas sesji oraz/lub kreatywna praca ze zdjęciami akcesoriów: umiejętne kadrowanie, dobieranie ujęć i perspektywy
  • Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem
  • Koordynowanie pracy  i realizacja priorytetów
  • Tworzenie filmów produktowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji zdjęć produktowych
  • Dobra znajomość zasad oświetlenia oraz doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem fotograficznym oraz oświetleniowym
  • Praktyczna znajomość obsługi i ustawienia odpowiednich parametrów sprzętu fotograficznego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży modowej
  • Mile widziane doświadczenie w robieniu zdjęć produktowych, packshotu
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Mile widziane znajomość oprogramowania Capture One, Adobe Photoshop
  • Mile widziane znajomość obsługi zautomatyzowanego studia fotograficznego Orbitvu ALPHASTUDIO XXL albo ALPHASHOT XL

To oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Brak dress code’u,
  • Kawa / herbata,
  • Parking dla pracowników,
  • Paczki świąteczne.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075