Fotograf produktowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Zakres obowiązków:

  • Robienie zdjęć odzieży i akcesoriów,
  • Dostosowywanie ustawień aparatu do warunków,
  • Obróbka zdjęć: poprawa kolorów, retusz, wycinanie na białe tło,
  • Współpraca z modelami, wybór kadrów i perspektyw do zdjęć akcesoriów,
  • Organizowanie zdjęć w systemie,
  • Koordynacja zadań i zarządzanie priorytetami,
  • Tworzenie filmów produktowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w robieniu zdjęć produktów,
  • Wiedza o oświetleniu i obsłudze sprzętu fotograficznego,
  • Umiejętność ustawiania aparatu,
  • Samodzielność i organizacja czasu pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży modowej i packshotach,
  • Znajomość oprogramowania Capture One, Photoshop,
  • Umiejętność obsługi studia Orbitvu.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie zajęć sportowych,
  • Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Łódź
  • Fotograf Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075